+420 602 627 268

O nás

Možná dlouhodobě trpíte bolestmi zubů a rádi byste konečně našli kvalitní řešení; možná Vám jde o pečlivou prevenci a nestačí Vám jen domácí hygiena a rutinní pravidelná prohlídka. V zubní ordinaci Dubedent v Praze – Dubči jsme tu pro Vás, abychom zajistili nejkvalitnější možnou péči o Váš chrup a postarali se o Váš dokonalý a zářivý úsměv. Zubní ordinaci vede Oleksii Kalinin. Naše kvalifikace i naše dlouholeté zkušenosti s lékařskou péčí nám pomáhají poskytovat péči s bezvadnou kvalitou a zárukou osobního přístupu. Věříme, že každý z našich pacientů si zaslouží naši maximální pozornost a péči – a jsme rádi za možnost pomoci právě Vám!

Kompletní rozsah našich služeb zahrnuje kromě standardních stomatologických služeb také služby dentální hygieny. V ordinaci Vám účinně pomůžeme od všech obvyklých onemocnění chrupu, jako jsou zubní kazy nebo drobné mechanické úrazy, ale také s vážnými případy, při nichž se onemocnění rozšíří až do kořenového systému zubu. Poskytujeme kompletní záchovnou i endodontickou péči. Jsme si ale vědomi také nutnosti spojit kvalitní léčbu zubů s účinnou a pečlivou prevencí a právě na ni klademe v naší ordinaci zvláštní důraz. Kromě kvalitního odborného poradenství to zahrnuje především služby dentální hygieny, jejíž pravidelné navštěvování svým pacientům vřele doporučujeme a pokládáme je za nezbytnou součást zodpovědného a důsledného přístupu ke zdraví vlastního chrupu. Naše kvalifikovaná dentální hygienistka Viera Čermáková se v ordinaci stará právě o služby spojené s preventivní péčí, ať už jde o odstraňování zubního kamene a plaku nebo průběžnou diagnostiku možných počínajících problémů. A pro pacienty, kterým pouze důkladná, profesionální péče o zdraví zubů nestačí, nabízíme také základní zákroky z kategorie estetické stomatologie – především tedy ordinační bělení zubů, které díky odbornému dohledu zpravidla dosahuje nečekaně skvělých výsledků.

Máme pochopení pro poměrně rozšířený pocit mnoha pacientů, že se s návštěvou zubní ordinace pojí především nepříjemnosti. Jsme tu ale proto, abychom svou prací tento pocit vyvraceli. Proto si dáváme záležet na osobním přístupu k pacientům a na jejich absolutní informovanosti a dbáme na to, aby byla všechna naše ošetření zcela bezbolestná a měla dlouhou účinnost. Chceme dosahovat toho, aby Váš dobrý pocit ze zdraví a krásy Vašich zubů převyšoval jakékoliv obavy, které si s ošetřením v zubní ordinaci můžete spojovat. Ceníme si Vaší důvěry a je pro nás nesmírně důležité ji nezklamat. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Smluvní pojišťovny

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Ordinační hodiny

Pondělí 7:30 – 15:30
Úterý 7:30 – 15:30
Středa 7:30-15:30
Čtvrtek 7:30 – 15:30
Pátek 7:30 – 15:30
Sobota
Neděle

Na naše telefonní číslo volejte, prosím, jen v době ordinačních hodin. Děkujeme!

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY